Uzap İlaçlama (Killapest) şirketi 1998 yılında haşere ve kemirgenler hakkında akademik bilgi ve eğitime sahip uzman kadro ile kurulmuştur.

Bilmekteyiz ki; haşere ilaçlamanın önemi dünyada giderek artmaktadır. Bu nedenle haşere ve kemirgen kontrolünde bilimsel ve modern hizmetleri, özenle eğitilmiş iş disiplinine sahip uzman kadromuzla, uzmanlık bilgimizi ve tecrübemizi müşterilerimize en iyi şekilde sunmaktayız.İlaçlama sektöründeki gelişmeleri yakından takip etmekte ve bu gelişmeleri uygulamaktayız. Sağlık Bakanlığı’ndan ruhsatlı olan ilaçları, halk sağlığı ve vektör kontrol uzmanı nezaretinde uygulayan yetkili ve deneyimli bir firmayız. Sertifikalı ilaçlama firması olarak amacımız ekonomik ve sağlıklı çözümler üretmektir. Temel aldığımız ana prensip insan sağlığı ve haşere odaklı ilaçlamadır. İlaçlama, böcek (haşere) ile mücadelede sağlıklı ortamlar oluşturmak için her evde, okulda, işyerinde, fabrikada, ofiste, gıda depolarında vasıtada, bahçe ve piknik alanlarında, kısacası hemen hemen her yerde yapılması gerekli bir işlemdir.

DİKKAT: Maalesef işin ehli olmayan sertifikasız kendine şirket süsü vermiş bazı şahıs girişimleri şehrimizde bulunmaktadır. Bu şahıs veya gruplar sağlığınızı tehdit edebilecek zararlı içerikli kimyasallar kullanmakta ve ilaçlama yaptıkları yere zarar vermektedirler. Bizimle çalışın ,çalışmayın size en önemli tavsiyemiz sertifikalı bir firma ile çalışmanızdır. Maalesef bu hususa dikkat etmeden çağırılan bu tip girişimciler can ve mal kaybına sebep olmuşlardır. AMAN DİKKAT!!…

Vizyonumuz:

Çevreye duyarlı toplumsal düşünsel ve kültürel değerler açısından tam gelişmiş bir anlayış içerisinde sektörümüzde en iyi hizmeti en teknolojik cihazlarla vermek. Birlikte çalıştığımız kişi kurum ve kuruluşlar ve çalışanlarımız açısından oluşturduğumuz güvenliği sürdürmek ve her zaman tercih edilen bir firma olmaktır.

Misyonumuz:

Çevreye daha sağlıklı ve daha mutlu bir yaşam sürebilmeleri için kaliteli, güvenilir ve en uygun maliyetli hizmetler sunmaktır.

Sağlık Bakanlığı’nın 27 Ocak 2005 tarihli 25709 sayılı yönetmeliği gereğince “Halk Sağlığı Alanında, haşerelere karşı ilaçlama usul ve esasları hakkındaki yönetmeliğe” uygun olarak hizmet vermekteyiz.